Bruslení na dálnici. Legálne, s umělým osvětlením. Neboli tisková zpráva.

toto je převzaty text. S organizací akce nemám nic společného

Pozor, inlinisté na dálnici. Podruhé a naposled!

Kdo by řekl, že se akce „dálnice“ bude opakovat. Ale je to skutečně tak! Proto neváhejte a přijďte na neopakovatelnou inline akci. Vítáni budou všichni, kdo mají ruce nohy a rádi jezdí na bruslích jen tak pro radost. Nejedná se o žádný profesionální pohár, ale velkou inline akci pro veřejnost, která se uskuteční 24. července od 8.00 do 22.00 hodin.

Místem konání se opět stane nenarušený nový povrch jižní části Pražského okruhu v úseku 513 mezi Vestcem a tunelem na Lahovický most. Ten v září bude otevřen motoristům, ale do té doby se tam ještě jednou setkají milovníci inlinů. K této možnosti přispěla sama společnost Skanska a.s., která chtěla tuto unikátní stavbu zpřístupnit veřejnosti díky předchozímu bezproblémovému závodu.

A jak bude červencové bruslení probíhat? Bude mít skvělý doprovodný program se spoustou zábavy, muziky a za účasti celebrit. „Nebude chybět také škola bruslení a brzdění a exhibice,“ dodává za pořadatelskou agenturu Sportgroup.cz. Martin Dvořák, který má s pořádáním inline či běžeckých závodů dlouholeté zkušenosti.

Přístup na Pražský okruh bude opět u ústí tunelu na Točné, kde bude celé zázemí této velkolepé akce. A tentokrát bude zázemí dokonce v obou směrech dálnice.

Pokud vás překvapil časový plán akce až do 22 hodin, nedivte se. Organizátoři totiž zajistili noční ježdění na deseti kilometrech za umělého osvětlení. „A za pomoci světla měsíce těsně před úplňkem,“ doplňuje s úsměvem Martin Dvořák. Jak pokračuje, závod, který zde vypukne, nebude součástí žádného poháru a bude skutečně jen pro veřejnost. Závod odstartuje ve 22 hodin, prezentace je plánovaná od 20 do 21:30 hodin a vyhlašování pak bude tradičně po kategoriích.

Akci si zapište do kalendáře velkým písmem, protože takto kvalitní a bezpečné bruslení se už u nás hned tak neobjeví. Navíc se bude jednat o jediný závod za umělého osvětlení!!!

 

4 Comments

 1. Emper says:

  Zdar..kde se bude dát zaparkovat?? díky

 2. tik says:

  na místě pro parkování vyhrazeném

 3. Honza says:

  Budou tam moci i cyklisté toho 24.7.? Díky

 4. tik says:

  kde jste nabyli dojmu, že o tom vím něco víc než je tady ?

Reagovat

Komentare musi byt schvaleny adminem. Proto se hned po odeslani neobjevi.

Pokud se neobjevi do 24 hodin, z nejvetsi pravdeposobnosti nebyl schvalen