Týmwork

je věc, kdy (moje) dobré nápady někdo (jiný) posere. Konktrétně bruslení: každoročně (ano, letos bude čtvrtý ročník) pořádáme FreeLetnouzávody ve freestyle slalomu. To je ta dobrá část.

Byl jsem za R, jestli je letos budeme také pořádat. (Odbočka: záleží na úrovni zhnusení lidmi a stupněm aktuálního altruismu). Dohodli jsme se že “ teda po žních jo”.

Fajn. A druhý den se na blogu objevil zápisek od R že FreeLetná bude včetně data. A samozřejmě se neomylně trefil do jediného dne, o kterém za půl roku vím, že čas mít nebudu. A to jsme se dohodli, že se dohodneme – že zatím stačí vědět, že závody uspořádáme.

A jedeme dál.

Zmínil jsem se (já vůl, vždyť vím, že jde o R), že bych na FreeLetnou vzal malý gril a součástí závodů by bylo grilování. Podle mně slušnej nápad a těch pár korun aby se zaplatilo maso se rozpustí ve startovném.

Dobrý nápad musí být samozřejmě potrestán. R vyhlásil zkušební akci grilování. “Jen” týden dopředu s tím, že věci na grilování si každý přinese. Už vidím, jak se každý vláčí s naloženým masem – půlku dne v práci/na bruslích a večer ho dá na gril. Jo.

Očekávám slušnou neúčast a průserovou akci. A jako sekundární jev bude i to, že zájem o grilování na FreeLetné nebude (no jó, to už se dělalo a stálo to za psí štěk. Či za psí steak).

To, že zájem o závody je ještě menší o to, že K, který je fakt dobrý, pravděpodobně vyhraje. Což všichni vědí a chápu jejich stanovisko, že se na startovném nechtějí skládat pro výhru pro K. Stejně jako pár lidí skuhralo, že tričko pro vítěze a nějaké věcní pitominky jsou na nic. Zkusím promluvit s K, jestli by nechtěl do poroty – je to ošklivé, ale mám dojem, že bude dobré ho dostat ze startovní listiny.

Jistě – ale je to akce pro deset lidí s rozpočtem dva tisíce. Vzhledem k pololegálnosti bez sponzorů. A o nápadu zkusit to udělat jinde a jinak (atraktivnější místo, sponzoři) bych měl mluvit s R. Nebo dopadnu jako LK, která sice (i se mnou) udělala zimní závody v hale, ale teď ji pár lidí včetně R nemůže přijít na jméno – protože raději seděli na prdeli, nadávali a nic nedělali. Pokud tedy udělám závody sám, dostanu se do stejné pozice.

Že já mám chuť něco dělat pro lidi…

 

Reagovat

Komentare musi byt schvaleny adminem. Proto se hned po odeslani neobjevi.

Pokud se neobjevi do 24 hodin, z nejvetsi pravdeposobnosti nebyl schvalen