TiK

V minulosti to bylo bez zábran, chápeš? Bylo to bez starostí a všechno bylo jako první jízda. Tam, kam jsi jel, tam nikdy nejel nikdo jinej

A další kolo instruktora inline bruslení…(import z brusle.info/blog)

A další kolo instruktora inline bruslení

[b]Sportprag[/b] Protože jsem s kolem dostal i pá…(import z brusle.info/blog)

[b]Sportprag[/b]
Protože jsem s kolem dostal i pár volných lístků, jel jsem se podívat.
Samotný Sportprag poměrně zklamal. Mraky stánků věnující se sportovnímu náčiní jen vzdáleně (například kryty na kabely vedené přes silnici)m jiné obležené zástupy diváků v bláhové naději nějaké výhry a ještě sporty na které se divím dost skepticky. Za všechny spinning (zlaté kolo v přírodě), různé druhy chodících pásů měřících a hrajících a jako nejlepší simulátor chůze do schodů. Naštěstí jen prototyp.A co z toho zajímavého ? Kola všech možných značek, i když nejvíc bylo vidět Author. V jeho expozici byla i jakási u-rampa, ale bohužel se ani nic nekonalo a těch pár lidí mě informovalo vcelku nedostatečně.
Vypadá to, že letošním hitem v kolech jsou kotoučové brzy v každé situaci a hi-tech kolo. Ať silnice nebo horské. Taková na „normální ježdění“ jsem snad prezentovat neviděl. (Ehm… ne že bych si něco takového koupil – ale děsí mě představa vlastnictví všeho „pro“ jako praví profesionálové. Ať už se jedné o Horstův kráječ, vytahovač hřebíků nebo kolo. Vím co chci a opravdu nepotřebuji reklamní masáž že „to používají praví profesionálové, kterým jsem zaplatili dost na to, aby to opravdu říkali“).
Ale kola tam byla pěkná.
A brusle ?
Podle stavů stánků to už není ani komerce ale něco hluboce za zenitem. K2 sports měli jeden stojan s agresivkama a na zdi něco fitness. Pravda, nezkoumal jsem je příliš podrobně, ale na první pohled nic nezaujalo a po konzultaci s www k2.com mám dojem, že se ani nejednalo o modely 2005. Z fitness oblasti už vůbec nic zajímavého. Resp. standart který neurazí – nezaujme.
Krom K2 měli slušnou expozici ještě Tempish – docela zajímavě vypadali pětikola (co, Ajsi?) ale to také není moje kolečko (vtipná parafráze „mého šálku kávy“).
Dál tam ležely na zemi zapomenuty off-road brusle, za jejichž půjčení na Ladronce loni účtovali neuvěřitelné peníze. Tady nikoho nezajímaly…

Dále to byli http://www.insportline.cz/, ale z jejich nabídky zaujal jen model skateparku. Sice pěkný, ale nevím, k čemu (možná fingerboarding?).

Dále firma http://www.sportfitness.cz – pár bruslí tam měli (na rozdíl od stránek) a jinak nic.
Absolutní vrchol dosáhl www.hejduksport.cz (adresou si nejsem jist, že se shoduje se zmíněnou firmou) – den před koncem a tři hodiny před uzavřením balili jako o život s tím, že ještě kolemjdoucím ukazovali, proč je lepší kovový frame a jak se umělohmotný viklá. Jen mne překvapilo, že oním prezentovaným nekvalitním produktem byl přímo jeden kousek z jejich nabídky…
A to je v podstatě vše.
Bauer, Roces a případně další velké výrobce se mi při nejlepší vůli nepodařilo nalézt.
A jak ukončit nepříliš optimistický článek o budoucnosti bruslení v Čechách ?
Bruslení nezemře… jen bruslaři.

A ještě model oblečení na příští rok:

Pár dalších fotek samozřejmě u mě v galerii.
ps. Hosteky tam nejsou – byly ošklivé :-(

Ať už fotíte nebo se jenom kocháte výsledky, dopor…(import z brusle.info/blog)

Ať už fotíte nebo se jenom kocháte výsledky, doporučuju tuhle galerii. A z ní hlavně Lightning a One storm. U blesků mě oslovila fotka snad patnácti blesků nad městem a u One storm druhý obrázek – obloha od modré přes černou, do toho svítí slunce a ještě blesk.
Buď je to (u nich doma) na denním pořádku nebo ten člověk má neuvěřitelnou kliku.
Nehledě na to, že svého času se tu „lov blesků“ diskutoval. Takže takhle ano, přátele :-)

[b]ahojte "konkurenti",[/b] zvu vas na nas stan…(import z brusle.info/blog)

[b]ahojte „konkurenti“,[/b]
zvu vas na nas stanek na veletrhu Sportprague, ktery se kona od 23. do 26.
unora na vystavisti v Letnanech. Najdete nas i s dalsimi nasimi projekty na
stanku 2B2.
Planujeme na prvni jarni suchy den zahajovaci dvanctihodinovou stafetu na
Ladonce pro vsechny prichozi. Verime, ze se teto srandaakce zucastnite.
Na setkani se tesi
Katka Sekyrkova z ladronka.cz

[i]A maly dovetek:[/i]
V sobotu na sportprag nemohu, takze asi bude prob. s listkama, ze ? nejak se mi ozvete, at se dohodneme na predani, pripadne spolecne navsteve (patek odpoledne ?)

Období plné změn. Ač to není vidět na první pohle…(import z brusle.info/blog)

Období plné změn.
Ač to není vidět na první pohled, z větší části je přepsaná databázová část stránek a mělo by se to projevit rychlejším načítáním (když pípni dá) a možná i nějakýma chybama (viz čas tothoto postu).
Další a viditelnější změnou je hodnocení článků. Už není nutné do komentářů psát, jaká ja to blbina, ale stačí přidat zápornou známku.
Nikde se neukládá, jak kdo hodnotil, ale časem přibude možnost setřídit si články podle kvality – či spíše subjektivního hodnocení.
A [b] upozornění[/b]: opět se v dohledné době chystá pogrom na registrovaná, kteří mají počet příspěvků nula.

http://www.meish.org/vd/…(import z brusle.info/blog)


http://www.meish.org/vd/

Inspirace Pavlovým videem :-]…(import z brusle.info/blog)

Inspirace Pavlovým videem :-]

…(import z brusle.info/blog)

Více méně náhodným pohledem jsem si všiml, že mi z…(import z brusle.info/blog)

Více méně náhodným pohledem jsem si všiml, že mi zbývá 50 pozvánek na google (g-mail). Kdo chce, pište.

Podpořte Járu Cimrmana !…(import z brusle.info/blog)

Podpořte Járu Cimrmana !

Stránka 1 z 212