TiK

V minulosti to bylo bez zábran, chápeš? Bylo to bez starostí a všechno bylo jako první jízda. Tam, kam jsi jel, tam nikdy nejel nikdo jinej

HE ?!

Pyžamová inline jízda Stromovkou

294862_10200581350008800_434665281_n

Tedy,

chtěl bych mít přístup k tomu, co ve výsledku způsobuje takovýhle copywriting. Nebo raději ne – asi to bude nelegální a vysoce návykové.

Večerní Inline Party / VIP nejen pro vyvolené

VIP neznamená pouze zkratku pro Very Important Persons (velmi důležité osoby) a označení prostor, kam normální smrtelník nemá šanci vstoupit. VIP v bruslařském světě znamená zkratku pro Večerní Inline Party. A tato party v rámci seriálu Inline pro život – LifeInLine Tour 2013 není určena pouze pro prominenty a celebrity. Je otevřena pro každého nadšence inline bruslení, kamarády, přátele a komplet partu, bez které se nelze obejít. VIP je otevřena všem „inlajnerům“ bez rozdílu věku, pohlaví, výkonnosti, sexuální orientace, klubového, politického či náboženského vyznání.

Via http://svetkolecek.cz/reportaze-z-inline-akci/6391-lifeinline-2013-pozvanka

Samozřejmě je možné, že nechápu vysoce vtipný a sofistikovaný bruslařský humor.

Trvalo to jen pár let

a tzv. “hobíci” se dočkali možné motivace k bruslení:

Zásadní novinkou letošního ročníku seriálu Inline pro život – LifeInline Tour 2013 bude oddělení licencovaných (sportovním svazem registrovaných závodníků) a hobby inline bruslařů z inline stezek.

Viz http://svetkolecek.cz/reportaze-z-inline-akci/6391-lifeinline-2013-pozvanka

Co závodník to medaile

Celkem jsme získkali 26 medailí, z toho 12 zlatých, 5 stříbrných a 9 bronzových. letos poprvé se rozdávaly medaile zvlášť pro sprintérské tratě a zvlášť pro vytrvalostní.

….

Medailí jsme ale měli ještě víc, když budeme počítat i nemistrovské kategorie mladších dětí a také kategorie AK a fitness.

Viz http://ksbm.cz/medailove-fotky/

Když to vezmu kolem a kolem, není pomalu na čase, stejně jako u plavání, začít přemýšlet o redukci množství závodů ? Je pěkné vědět, že někdo ujede nejrychleji čtyři kolečka a někdo deset – ale je v tom rozdíl ? Pořád je to do zblbnutí doleva – rovinka – doleva – rovinka.

Ono je to poměrně nudné o pro diváky včetně hodinového vyhlašování cen a vítězů, které na ciiu pravidelně zůstávalo jen za účasti rodinných příslušníků a kolegů bruslařů.

Ono je šílené dělení jen podle věku a to ještě většina věkových skupin jede různě dlouhé tratě. 

Kategorie Ročník Věk
01_Začátečníci 08–10 do 5 let
02_žáci/žákyně D 06–07 6 – 7 let
03_žáci/žákyně C 04–05 8 – 9 let
04_žáci/žákyně B 02–03 10 – 11 let
05_žáci/žákyně A 00–01 12 – 13 let
06_kadeti/kadetky 98–99 14 – 15 let
07_junioři/juniorky B 96–97 16 – 17 let
08_junioři/juniorky A 94–95 18 – 19 let
09_senioři (hlavní k.) 93–84 20 – 29 let
10_Masters Ž/M 83–74 30 – 39 let
11_Masters Ž/M 73–64 40 – 49 let
12_Masters Ž/M 63–54 50 – 59 let
13_Masters Ž/M 53+ 60+ let
14_Fitness
bez věkového omezení

Nechci psát, že je to peklo. Jako motivace pro děti (jééé, byl jsem na závodech a mám medaili) je to super. I když – nedevalvuje to hodnotu medaile ? Nemá ji pak skoro každý ? Přibližně si pamatuju na ciio náklad přes 100 diplomů pro 150 závodníků. Šílené.

Třeba poměr na téhle fotce:

06

Schválně si spočítejte počet medailí. Nebo spíš počet dětí bez medailí.

Ale tohle jsou otázky, které si musí zodpovědět někdo jiný.

Já vím

že jsem mladý a naivní. Ale jak to vypadá, organizace něčeho pro bruslaře dopadne jako obvykle.

ForeverAlone

In-line jízda z Hradce Králové do Kuksu

via ladronka.cz

V sobotu 18. května se uskuteční slavnostní otevírací in-line jízda po zcela nové cyklostezce z Hradce Králové do Kuksu. Pojeďte s námi na 30 km vyjížďku po zcela nových asfaltových stezkách nádherným labským údolím! Tato svojí výjimečnou délkou ojedinělá stavba přímo vyzývá k pokřtění námi bruslaři.

http://www.ladronka.cz/in-line-brusleni/akce-a-jizdy/in-line-jizda-z-hradce-kralove-do-kuksu.html

Pěkné, vyrazím.

Brusle od Airwalk ?

Všimli jste si vůbec někdy inline bruslí (a ještě agresivních) od skejtového Airwalku ?

26042013653

Movie Star

třikrát se tam mihnu :) Ale jinak dobré video z rollerderby

Do Not Feed The Troll

Na umřelém brusle.info pobavilo tohle:

Dobrý den, nejsem bruslařka a nebudu. Rozhodla jsem se napsat příspěvěk, protože mě unavuje bezohlednost a promiňte mi, neuvěřitelná tupost spousty vašich kamarádů – sportovců na bruslích. Hodně se tu řeší, že nemají bruslaři co dělat na cyklistických stezkách. Jsem cyklistka, ale také řidička -najeto autem asi 80000 kilometrů. Je 17 hod odpoledne, všichni jezdí z práce a po normální silnici , kde je padesátka se proháníte, jeko by vám to tam patřilo. Nemáte tam vůbec co dělat. Vyhnout se cyklistovi je snadnější, jede ve stejné stopě a jeho rovnováha je většinou stabilní. Vyhnou se klátící se slečně, která se rozhodla hubnou do plavek (a kamarádky jí řekly,že brusle jsou to nejlepší) a jejímu příteli, který se klátí za nía dává na ni pozor, mít mezi nimi ještě jednoho cyklistu a do protisměru dalšího cyklistu a auto není zase taková sranda. Nepopisuju žádnou vyjímečnou situaci, je to bohužel běžná realita. Osobně toho mám dost, a opakuji nemáte na silnici, navíc ve směru jízdy jako auta, co hledat. Neopravňují vás k tomu ani super oblečky, helmy a chrániče!!!

Jana Zbrankova  zbrankovajana@seznam.cz

Ach, jen více takových rozhořčených žen z lidu!

troll