TiK

V minulosti to bylo bez zábran, chápeš? Bylo to bez starostí a všechno bylo jako první jízda. Tam, kam jsi jel, tam nikdy nejel nikdo jinej

SportPrague

Dneska

bylo bruslení opět vysoce společenská a nenáročná činnost.

Doma pak článek Strážníci zastavovali bruslaře bez chráničů a učili je padat pobavil velmi.

Holeně dostaly zabrat

ale topside pornstar a topside sunny day je tam. Sice jen krátký, ale je. Pokračování zítra.

Proč jsou desatera tak oblíbená ?

  1. Jezdit pouze tam, kde nemůžete ohrozit ostatní
  2. Při jízdě mezi chodci dbát zvýšené opatrnosti a předvídat jejich chování
  3. Vždy používat ochrannou přilbu, chrániče loktů, kolen a zápěstí
  4. Používat reflexní prvky na oblečení a reflexní doplňky
  5. Nepřeceňovat své schopnosti, neriskovat
  6. Přizpůsobit styl a rychlost jízdy povrchu po kterém jedeme
  7. Neopomíjet pravidelnou údržbu bruslí
  8. Nezapomínat na skutečnost, že brzdná dráha na in – line bruslích je podstatně delší než na jízdním kole
  9. Nepožívat před a během jízdy alkohol, zpomaluje reakce a stabilitu
  10. Nejezdit se sluchátky v uších

Takže dnes měli blábolivou na car.cz

Brusleni != rychlobruslení

A chtějí se bruslaři opravdu organizovat ?

Cílem občanské sdružení Freestyle Skating Klub je sdružovat všechny příznivce kolečkového bruslení a jeho odvětví jako je například freestyleslalom, speed slalom, roller dance, slides, freeride atd. Pokud se tedy věnujete sportu na kolečkových bruslích a rádi by jste se dozvěděli něco více o tomto sportu, popřípadě se přiučili od některého z našich členů, neváhejte a rozšiřte naše řady a získejte kontakty na spoustu bruslařů po celé České Republice. FSKlub má v plánu pořádat pro své členy společné akce zaměřené na zdokonalení dovedností kolečkového bruslení, zajišťovat vhodné prostory pro bruslení při nepřízni počasí výrobu a distribuci klubových triček a spoustu dalších aktivit.

Nechtělo se mi,

ale vyjel jsem. Nakonec jsem to dvě hodiny točil po Letné – lavičky, lavičky a lavičky. Holeň už neboli, tudíž topside v různých variantách a sem tam nějaký inside.

Bohužel stále moc skejťáků – čekat na místo pro trik se mi fakt nechce.

Standardně Prahou

Stromovkou (okruh stále ještě není průjezdný celý). Potkal jsem Honzu (??), který před pár letí i jako čerstvý důchodce na Letné balil slečny (dokud nedorazila jeho zákonitá a nezatrhla mu to). Užívá se důchod kdesi na statku za Prahou a stále vypadá tak na pětapadesát. A ve Stromovce kouká po ženských.

Přes most a do Tróji. Chvilka zablbnutí na památníku a přilehlé zídce a pokračuji přes Holešovice. Nějak se mi místní zídky začínají ojíždět – bude to chtít něco nového. Plus chvilka přemýšlení o aranžované fotce. Možná se to stihne letos zorganizovat…

Plus malý závod s výletní lodí ze Zoo.

Dále přes Palmovku, Křižíkovou, na Národní na tramvaj. A směr Pankrác.

Lehké kroužení v okolí Pankráce, hledání zídek, laviček – prostě čehokoliv, kde se dá jezdit. Nic moc. Street na Vyšehrad a přes centrum zpět na Národní. Část z něj po ucpané Legerově mezi auty – pěkné.

Z Národní tramvají na Bílou horu a zpět přes přeplněnou Ladronku na Letnou. tam mě sice ještě J. zkoušel vytáhnout na letenskou projížďku, ale dal jsem přednost nacpat si břicho. Po +-třiceti kilometrech už jsem snad měl nárok.

Hudební doprovod pro dnešek: Tichá dohoda a Skyline

Konec.

Dnešní bruslení

mělo zcela společenský rozměr.

Dojet tam, pokecat a dojet zpět. Nic víc, nic méně.

Vynikající večer a jízda

Hepa jízda, které přesně sedla po podvečerní nálady a výběru soundtracku pro tento večer (Scooter a věci z jejích prvních alb). Přesně do rytmu jet, skákat a vracet triky. Plynout s davem brusalřů a přitom si díky hudbě do úší stále zachovat jistou míru individuality. Vynikající pocit. Faster, harder, Scooter. Vzpominky, ale bez nostalgie. Staré se propojilo se současným a stále to pro mě funguje.

Po ukončení té oficiální cesty mě čekala ještě cesta zpět z Modřan na Letnou. Jízda naplno, na hranici možností bruslí, mých. Dokonalý pocit splynutí s bruslemi, s nočním městem. Já, sebevědomý, sebejistý, král a střed vesmíru. Ostatní jako nepodstatné statické překážky v cestě. Ano, pro tohle stojí stále jezdit na bruslích. Ignorovat věk a dospělé problémy. Tohle je všechno.

Přesto že po vyplavení adrenalinu tahle cesta předložila tělu vysoký účet. I to k tomu patří.

Na Letné malý relax s chillout hudbou: schiller-desire_with_xavier_naidoo.mp3 sedla k náladě a korunovala večer.

Dojezd domů už byl pak čistě mechanickou záležitostí.

Stránka 1 z 212