Něco končí, něco pokračuje

Ano, brusle.info končí. Tedy alespoň blog. Nikdo nepíše, reklamou si na sebe nevydělá a vůbec.

Není to jednoduché loučení. Začal jsem ho psát od nuly, natáhl lidi, psal a dosáhl poměrně slušné čtenosti. A v neposlední řadě spoustu lidí nasral.

Přitom jsem průběžně stránky vylepšoval (ankety, galerie, videa) a jak jsem se učil php, zlepšoval i jejich běh. Lidé přicházeli i odcházeli, pár autorů se objevilo a pár článků napsalo. Teď už mohu říct, že jsem stejně většinu táhl sám a ostatní čekali, co napíšu.

Procházím teď webarchiv a sleduji změny. Vidím jména, která jsem díky stránkám potkal. A po čase zapomněl a ztratil z okolí. Lidi, se kterými jsem projel mnoho kilometrů ulic a zažil spoustu zábavy. A o kterých už třeba roky nic nevím.

Ne, tohle nejsou “jen další zavřené stránky”. Pro mě ne. Je to kus života, za kterým po dlouhém rozhodování dělám další tlustou čáru. Nevím, možná napořád, možná ne. Koneckonců – koho by ve věku facebooku napadlo spouštět nové komunitní stránky…

Zavírám blog na brusle.info. Divné. Ale tady už jsem se zabydlel a okruh čtenářů si už také nacházím. Importuji sem všechny mé staré příspěvky. Ne, nejsou to kdovíjaká moudra – ale při listování historií dokáží připomenout zážitky. Občas se jimi probírám a říkám si – stálo to za to.

A děkuji všem, kteří byli jakýmkoliv způsobem u toho. Moc děkuju.

Jak šel čas   

12 3

45

829_1c2fff8812c90193b40f4152525f75c0_1140803527

Články na podobné téma

 

3 Comments

  1. zdener says:

    Zamáčknu slzu v oku :-)

  2. radkio says:

    Tie stránky mi veľa dali a ja za ne ďakujem ;) Mierne mi to je ľúto, ale veci sa menia, taký je proste život. :)

  3. Pc-romeo says:

    No, zrovna jsem si rikal ze ti sem nekam musim napsat ze dekuju ze dal pises, je to prima si jednou za cas procist neci, abych tak rek, nahled do zivota… ;) Jiny kamarad ktery psal taky velmi poutave a mel jeste vic zazitku atd. s tim bohuzel seknul takze mi zbyvas jen ty a Gentleman (toho ale neznam osobne)… Takze DIKY! A diky i za brusle.info, sice jsem z nich po nejaky dobe odbruslil /v dobe kdy jsem zacal mit prilis jinych zajmu a brusle sli trochu stranou/ ale i tak jsem rad ze ta stranka byla… DIKY!

Reagovat

Komentare musi byt schvaleny adminem. Proto se hned po odeslani neobjevi.

Pokud se neobjevi do 24 hodin, z nejvetsi pravdeposobnosti nebyl schvalen