TiK

V minulosti to bylo bez zábran, chápeš? Bylo to bez starostí a všechno bylo jako první jízda. Tam, kam jsi jel, tam nikdy nejel nikdo jinej

Sobotní street

Kromě o hodinu posunutého příchodu na Večerní bruslení se toho moc nestalo. Čas jsem zabil jednoduše – tramvají směr Řepy a po Plzeňské dolů. Bohužel byl docela provoz další opatření kvůli chodcům – zúžení dvouproudé silnice v místech tramvajových ostrůvků – dost omezilo bruslaře a jejich bezpečnost na silnici. Tak kde bývaly dva pruhy dost místa na předjetí bruslaře autem je teď 30cm na každé straně auta a omezení na 30km/h – brualř dojede auto a musí brzdit anebo obráceně a auto se musí zařadit za bruslaře a musí počkat, až projedou společně za tramvajový ostrůvek. Prostě hnus.

230720113493

Z jízdy jen zpět na Pankrác – objevil jsem docela slušnou cestu z Karláku: U nemocnice – Viničná – Apolinářská. Jak nahoru, tak dolů. Dlažby jen pár metrů (doslova), slušný asfalt a kopec docela jde – dolů se jen vezu a nahoru se nezpotím příliš. Pak už přes Nuselák a je skoro hotovo.

230720113522