Zimní čas a zimní spánek

A je to. V pět je oficiálně tma, chladno leze skrze větrací otvory do bruslích a silničáři chystají své hromady štěrku a písku, aby zamezili bruslařům pohyb po ulicích.

A stejně jako pokaždé je zima překvapí a posyp nebude ceou zimu na nic – a na jaře se objeví naváté duny písku na většině chodníků.

S tím nic nenadělám.

A co to znamená pro blog  ?

Zimní spánek. Frekvence příspěvků klesne. Stejně jako kvůli novému webu:

www.inline-brusleni.cz

Ano, už jsem se nemohl dívat na tik.cz, který poslední aktualizaci měl… sám si to nepamatuju. Tudíž jsem rychle postavil na stále více oblíbeném wordpressu nové stránky, kam postupně přenesu a aktualizuju texty z tik.cz, trasy odsud a určitě nějaké zajímavosti i ze starých brusle.info.

Mám plán na web mapující dění na inline scéně hlavně v Čechách, především v Praze – ale záleží na tom, kam všude se podívám a co zažiju.

Nejde mi o papouškování tiskových zpráv, ale o jasný (a subjektivní) pohled. Nechci upředňostňovat ani jedno odvětví inline bruslení – i když nezastírám, že pokud jeden den bude agressiv battle a speed závody, budu rychlobruslaři na druhém místě. :)

Zatím si to tak zvolna sedá a ukazuje se, co kde bude a nebude fungovat. Já zjišťuju, kolik času jsem ochoten každý den (týden) nechat na redakční práci. Na jarní sezonu už bych chtěl mít web z větší části plný a provozuschopný.

Není čas a počasí na brusle jako takové, ale tématům kolem bruslení zůstanu věrný. Alespoň prozatím

Články na podobné téma

 

Reagovat

Komentare musi byt schvaleny adminem. Proto se hned po odeslani neobjevi.

Pokud se neobjevi do 24 hodin, z nejvetsi pravdeposobnosti nebyl schvalen