Přituhuje

nejen venku, ale i ve svazu:

A jen tak zcela vytrženo z kontextu:

…podat včas informace, vyřídit záležitosti na vyšší úrovni, řídit součinnost na úrovni nižších tak, aby se náš sport rozvíjel.

Myslím, že vy všichni, se kterými se na závodech léta potkáváme, kdo s námi absolvovali nejedno soustředění, kdo s námi byli v zahraničí na závodech a kdo s námi jste léta v kontaktu si dokážete sami udělat představu o tom, kdo dělá a kdo jen mluví, popř. mlčí.

následné okamžité změny ve Stanovách tak, aby byly odstraněny nejzávažnější prohřešky proti demokratickému způsobu vedení Svazu. Samozřejmě se netajíme ani cílem, že je potřeba velmi rychle změnit vedení ČSKB, doplnit ho o lidi, kteří dané problematice opravdu rozumějí a kteří mají reálný zájem na rozvoji tohoto sportu. Bez toho to samozřejmě nepůjde. Času na to bylo dost.

půjdeme vlastní cestou založení nové organizace, která by s demokratickým vedením činnosti neměla žádné problémy. K tomuto kroku bychom směřovali až jako k poslední možnosti a v součinnosti s novými sporty – inline slalomem a freestylem, jejichž snaha o přijetí do svazku kolečkových sportů v ČR je také již historie rok a půl stará.

K citátům zde uvedeným… ani nějak nemám chuť se vyjadřovat. I když názor mám. Uvidíme po konferenci (bude-li)

 

Reagovat

Komentare musi byt schvaleny adminem. Proto se hned po odeslani neobjevi.

Pokud se neobjevi do 24 hodin, z nejvetsi pravdeposobnosti nebyl schvalen