Na bruslích do Klecan ?

Možná, možná. Od zvířecího útulku u Zámcích bude možné projet po pravém břehu Vltavy dál, možná až do Klecan (to je hned přes vodu do Roztok). Buduje se cyklostezka a buduje se kvapně – podle neověřených zpráv se čekalo s čerpáním evropských fondů tak dlouho, že v prosinci již měly být vráceny, pokud se nezačne stavět.

Takže se začalo.

Jistě, v tomto úseku je každá změna dobrá a jízda na kole tam nebyla příjemná. Diplomaticky řečeno. Jinak to stálo za … a dobře si pamatuju, jak jsem nebyl schopen anglicky vysvětlit, kde že vede trasa do Děčína. A že to, na čem stojíme je ono.

Takže jak to vypadá ?

Asfaltový koberec, obroubený, zvlněný. Do první povodně tam bude zcela jistě. Alespoň to nejsou panely, jak šířily první panické zprávy. A jako obvykle to vypadá na průser. Podívejte se na cyklistu. Jednoho. A na šířku cesty. Aha…

011220126670 011220126671 011220126672

Dva cyklisté budou mít prostor na minutí jen tak tak, při frekventovanosti této stezky tedy pojedou dvě fronty – jedna tam a jedna zpět. Do toho pár matek s kočárky, psů tam bývá také dost a třeba ještě nějaký nezbedný bruslař – a o zábavu je postaráno. Až vám z toho potekou slzy.

Pro návaznost na brusle bude od Zámků ještě potřeba překonat pár desítek metrů štěrku. Asi.

 

One Comment

  1. artur says:

    Objevil jsem zde zakÁzku Klecan na propojení. https://www.vhodne-uverejneni.cz/zakazka/cyklostezka-klecany-klecanky-privoz

    jestli tomu dobře rozumím, bude to stát 6M a má to být v září hotové.

Reagovat

Komentare musi byt schvaleny adminem. Proto se hned po odeslani neobjevi.

Pokud se neobjevi do 24 hodin, z nejvetsi pravdeposobnosti nebyl schvalen