Žádná nová trasa

se nekonala. Standardně z Letné k Výstavišti (dneska je to jelo nějak rychlo, dole jsem přes koleje prosvištěl o něco nejistěji než obvykle), Stromovkou dolů, Trója, Hološovice, Palmovka, Křizíkova, Masaryčka.

Odtamtud tramvají (zcela překvapivě jsem nebyl na bruslích vyhozen z prvního (a posledního) vagonu na Flóru.

Na Flóře jsem obhlížel terén  na jednu možnou budoucí akci – a vypadá to slibně. Pak pěšky přes Želivského (kousek před ním jsou zajímavé lavičky – až bude slabý víkendový provoz, budou stát za vyzkoušení) na Strašnickou. Jel jsem v proudu aut a rozhodně jsem nezdržoval. i když si pár řidičů zatroubilo: zřejmě očekávají, že se rozplynu jako obláček páry nebo tak něco. Co přesně si od troubení slibují jsem nezjistil.

Skatepark na Strašnické jsem minul a vydal se směr Nusle. U Bohemky byla spousta policistů a fanoušků fotbalu. Jedni v černém, druzí zeleně pruhovaní, já pruhovaný červeně. Asi to nevypadalo jako barvy konkurenčního klubu a projel jsem bez problémů.

Nusle, po most a na Výtoň. Po nábřeží na Palackého náměstí, kde jsem měl poměrně hovězí nápad: byl jsem slušně utahaný, ale kopeček na Palačáku jsem si šlápnul naplno. Já vůl. Rozdýchával jsem to ještě u Národního divadla.

To mi už ale volal J, že je na Letné. V šest mi telefon nebral, o půl osmé mě začal shánět, kdepak že to jsem. Kvůli němu jsem to zkrátil a od Národního se svezl na Letnou tramvají.

Nakonec dvě kolečka po Letné s J, místo Kofoly toxická malinovka a domů.

Projížďka to nebyla velká, ale byl jsem mimořádně utahaný.

Články na podobné téma

 

Reagovat

Komentare musi byt schvaleny adminem. Proto se hned po odeslani neobjevi.

Pokud se neobjevi do 24 hodin, z nejvetsi pravdeposobnosti nebyl schvalen