#7linkscz

Rozhodl jsem se připojit k iniciativě, kterou do českých luhů a hájů přivedla Eliška Hutníková, takže můžete objevovat. Hledejte na twitteru pod #7linkscz.

Můj první post

Vítejte na novém blogu. On někdo začínal jinak ? Nebo vlastně tady jsem začínal “Cožeto” jen krátký oznam odchodu z brusle.info. Takový útěk od lidí, komentátorů. A ejhle, už je to rok a na návštěvnost si nemohu stěžovat.

Článek, který mě nejvíc bavilo psát…

Jednoznačně Proč nemám rád rychlobruslaře. Byl to výtrysk spontánní nenávisti, napsaný na jeden zátah a a bez korektur. Od napsaní po publikaci jen pár minut – a kdybych tušil, co rozpoutá… Tolik lidí, co tohle neuneslo se jen tak nevidí. A někteří se dali tu práci, že článek kopírovali na všechny možné servery o inline s výzvami o mé veřejné lynčování :)

Článek, který měl skvělou diskusi..

Aha. Odpovím starým vtipem: Sedí takhle deset bruslařů kolem stolu v hospodě a nikoho nepomlouvají. Takže úžasné a inspirativní diskuze v lidech nevyvolávám. Ale abych dal aslepoň jeden odkaz tak Aegon, večerní bruslení. Rozdílní lidé, rozdílné názory.

Cizí článek, který bych si přála napsat sama

Rozhovor se mnou. Kdybych se zpovídal sám, tak by to mělo úplně jiný švih a říz. :)

Můj nejužitečnější příspěvek

Věřím a doufám (ano, to není vím), že na bruslích i tady jsou užitečné všechna příspěvky kde se dá jezdit nebo jak něco na bruslích udělat. Teď z poslední doby série článku o (ne)otevření inline stezky pod Vítkovem. Něco času a úsilí to stálo a čtenost to má slušnou.

Článek s titulkem, na který jsem pyšný

Skoro jsem byl ekologickým aktivistou, yeah!. Ale jinak nadpisy moc neprožívám. Vlastně vůbec ne.

Článek, který bych chtěl, aby si přečetlo víc lidí

Škola, základ … čeho ?. Lidi, nebuďte tak posedlí odborností a školením. Jsou věci, které jdou i bez  toho…

A je to.

Občas mám deprese z toho, jak někteří staří páprdové publikují úchvatné články o smyslu života a já se raduju z toho, že je někde hladký asfalt. No a – mě to baví a jěště nějakou dobu u toho zůstanu.

Třeba než najdu ten smysl života. :)

Články na podobné téma

 

Reagovat

Komentare musi byt schvaleny adminem. Proto se hned po odeslani neobjevi.

Pokud se neobjevi do 24 hodin, z nejvetsi pravdeposobnosti nebyl schvalen