TiK

V minulosti to bylo bez zábran, chápeš? Bylo to bez starostí a všechno bylo jako první jízda. Tam, kam jsi jel, tam nikdy nejel nikdo jinej

Demokratický schůzoidní epic fail

Dnešní celostátní konference o budoucím vývoji inline bruslení začala epicky – bohužel jsem nechytil jméno, ale důrazně se ohradil proti pořizování záznamu. A tím videopřenos skončil.

Takže jak ? Chcete to průhledné ? Chcete vědět, co kdo řekl ? Chcete to v původní podobě ? Chcete víc, než (snad) závěrečné komuniké ? Chcete znát postoje jednotlivých lidí ?

Nasrat.

Takže jediné, co na konferenci proběhlo, bylo hlasování, kdo si k obědu dá řízky (ne, nedělám si srandu, opravdu).

Tímto se tedy jak svaz bruslení, tak i účastníci schůzky dostali na úroveň Karlovarské losovačky a dalších, totálně neprůhledných kmotrů, činovníků a bafuňářů. Byla šance vpustit do svazu a jednání světlo, zprůhlednit jednání (nechci používat oblíbené slovo “demokratizovat”, jak to často činí svolavatelé) – a zůstala trestuhodně nevyužita. Jsme tedy opět ve stádiu, že “ti co u toho byli” něco “upečou” a ten zbytek do toho nemá co mluvit. Natož vědět, o čem se tam vlastně mluvilo.

Na tuhle chvíli myslete, až budete cokoliv chtít po lidech ve vedení inline bruslení. Nebo oni po vás. Že to nejdůležitější je, aby jim nikdo neviděl pod prsty.

PS. Já to říkal, že s tím zametou velice rychle.