Ještě kousek a pak už pojedu domů

Po odpoledni v půjčovně a shlédnutí byznysu jsem byl rád, že jsem mohl zmizet na brusle. Přes Stromovku dolů (podle GPS vylepšen rekord dolů lehce nad 52km/h) a argentinskou přes Štvanici a Hybernskou na Žižkov.

Že si jen projedu stezku a domů.

Dojel jsem na Národní, že skočím do tramvaje 18 a dojedu zpět na Letnou. Ale nechtělo se mi. Po nábřeží, pak přes Karlovo náměstí do Nuslí.

2010-05-22_19-49-10_220520101964

Vyběhnout nahoru na Vyšehrad (po Zvičině nejsou kopce menší, ale nejsou tak beznadějné) a na Pankrác. Chtěl jsem si osvěžit Jeremekovu. Gps už tradičně stávkovala, takže jsem rychlost vzal podle radaru, který měří na 40 km/h. No, bliknul mi červeně na 53km/h – jen nevím, podle čeho mi pošlou fotku.

Zpět po nábřeží pod Vyšehrad a na Anděl na devítku – vzhůru do Řep. Tam je cesta…no, spíše prostředek než užívání si. Na Bílou horu, přes nově upravovanou Ladronku, kde se chytla gpska.

ladronka

Na Strahově mě dohnal dluh jídla a cukru – bylo to složité, ale nakonec jsem našel otevřený obchod a doplnil, co doplnit šlo.

Pak už jen tradičně přes Dlabačov a zadem kolem hotelu Diplomat. Na výjezdu na evropskou mi vyšla zelená a tak jsem měl celou Evropskou chvíli pro sebe.

Utahany, ale spokojený.

Články na podobné téma

 

Reagovat

Komentare musi byt schvaleny adminem. Proto se hned po odeslani neobjevi.

Pokud se neobjevi do 24 hodin, z nejvetsi pravdeposobnosti nebyl schvalen